wtorek, 14 kwietnia 2015

Relacja szkolenia w Warszawie.

Witajcie kochani w niedziele 12.04.2015 byliśmy na fantastycznym szkoleniu w Warszawie.
Szkolenie prowadzili między innymi:


  • Panią Agnieszkę Łuczak 
  • Pana Krzysztofa Sydlo 
  • Christiana Wiesnera 

Sala konferencyjna w Hotelu była wypełniona po brzegi gośćmi.
Atmosfera była fantastyczna, bardzo mili ludzie, profesjonalne szkolenia, trafne rady, motywacja, kosmetyki, innowacyjne urządzenia do pielęgnacji urody ... Każdy znalazł coś dla siebie. Wszystkie szkolenia były prowadzone z pewną dozą humoru :)

Pan Krzysztof Sydlo opowiadał między innymi o tym, że gdy założymy sobie cel, najważniejsze jest wytrwanie w dążeniu do tego, co sami sobie założyliśmy. Największym potencjałem i  przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami. Warto pokazywać innym jak my doszliśmy do celu, jaką drogę musimy pokonać. Z wieloma ludźmi musimy odbyć mnóstwo rozmów i wiele razy usłyszeć- NIE! Nie zniechęcać się i czekać na nasze pierwsze- Tak. Przy czym najważniejsze jest abyśmy inwestowali sami w siebie, pieniądze mogą przepaść, partner może odejść, mądre książki mogą spłonąć ale to co będziemy mieli w głowie nikt nam tego nie zabierze i właśnie to pozwala nam budować i odbudowywać. Jeżeli czegoś pragniesz musisz odciąć od siebie toksyczne znajomości, które wciąż powtarzają "nie uda Ci się, nie dasz rady, Ty się do tego nie nadajesz. "Bo jeśli dana osoba nie osiągnęła w swoim życiu żadnego sukcesu w żadnej dziedzinie, a uważa się za eksperta od wszystkiego. To czy warto wierzyć mu w to, że Tobie się nie uda? Gdy zaczniesz coś w swoim życiu zmieniać pamiętaj dlaczego to robisz? Nie dla pieniędzy bo to Cię nie zmotywuje! Robisz to np. aby zapewnić moim dzieciom bezpieczny dom, aby nigdy się już nie wstydzić. Codziennie powtarzaj sobie "Dam radę!" Jeżeli chcesz coś osiągnąć, musisz podjąć stanowczą DECYZJĘ, a nie decyzję. I nie jutro, nie za tydzień tylko teraz! I zacznij to realizować.

Pani Agnieszka Łuczak nauczyła nas między innymi  co to jest Hot button i że każdy z nas go posiada- to jest coś, na czym nam zależy, to co nas motywuje. Dla jednych są to pieniądze, dla drugich jest to prestiż. Co to oznacza? Że jeżeli pragniesz danej osobie coś zaproponować np. możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, ona tej propozycji nie przyjmie, jeżeli nie przekażemy tej informacji w odpowiedni sposób np. jeżeli znasz osobę która ma problemy ze spłatą kredytu, możesz się zwrócić do niej z propozycją, że być może znalazłeś sposób, jak jej pomóc poradzić sobie z tym problemem. Ponieważ, kochani wszystkich nas interesują tak na prawdę nasze własne problemy i nasz świat wokół naszego życia i problemów się toczy. A wszystkie nasze informacje muszą mieć odpowiedni przekaz. Ważny jest przy tym ton naszego głosu, mowa naszego ciała jaki nie zarzucanie naszego rozmówcy nadmiarem informacji, aby ta osoba nie czuła się przez nas skołowana.

Pan Christian Wiesner, człowiek sukcesu, pokazywał nam, że warto przecierać własne drogi, bo tylko wtedy mamy szansę, aby stać się zauważonym. Idiota od geniusza różni się tylko jednym -geniusz osiąga SUKCES! Nie możemy się bać ryzyka i sięgać po więcej, bo wybierając to co wszyscy, wybieramy stabilną szarość i biedę. Kazał nam pamiętać, że amatorzy słuchają amatorów! Jeżeli Twoje buty uległy zniszczeniu, nie pójdziesz z nimi do wszechwiedzącego sąsiada, pójdziesz do szewca.  Wiec jeśli oczekujesz pomocy lub nauki, staraj się ją uzyskać od najlepszych, a nie od tych, którzy tylko myślą, że są najlepsi. Jeżeli otrzymasz szansę i coś tworzy się na Twoich oczach, nie czekaj! Bo znów będziesz zachodził w głowę, dlaczego inni mają to, albo tamto? Dlaczego ten ma tyle pieniędzy? Dlaczego nie ja? Bo wiele rzeczy nie dzieje się daleko od Ciebie! Tylko Ty musisz znaleźć w sobie siłę, aby chcieć w tym uczestniczyć!

Kochani, to tylko maleńka namiastka tego co się działo w Warszawie!
Jeżeli choć trochę spodobały Wam się wypowiedzi ludzi sukcesu, to serdecznie Was zapraszam- tym razem do Wrocławia 17.04.2015 Hotel Plaza godzina 19:00- spotkanie poprowadzi nieoceniony Krzysztof Sydlo.


Pozdrawiam Was Justyna.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger