wtorek, 2 czerwca 2015

Orzeźwienie z Żywiec Zdrój!!!

Witajcie Kochani!!!
Dziś chciałabym Was zaprosić na opinię o napoju gazowanym Żywiec Zdrój gaz z sokiem z cytryn jaki otrzymał mój mąż do testowania od TestMeToo .


 W paczce do testowania znajdowała się zgrzewka napoju z butelkami o pojemności 0,5 l. Takie butelki są bardzo wygodne i podręczne, można je ze sobą zabrać do pracy, na spacer czy na wycieczkę nie obciążając swojego bagażu. Mi osobiście bardzo podoba się etykieta napoju, jest kolorowa i przykuwa uwagę co dla wzrokowców jest bardzo ważne. Napój zrobiony jest na bazie 88% wody źródlanej co dla mnie jest plusem. Smak jest bardzo przyjemny, ewidentnie czuć w nich sok z cytryn, jest nie za słodki (mimo iż w napoju znajduje się cukier), powiedziałabym, że bardzo orzeźwiający idealny na gorące dni aby ugasić pragnienie. Jest jednak jeden minus moim zdaniem ma za dużo gazu, choć akurat mężowi to nie przeszkadzało bo on uwielbia napoje gazowane różnego typu. Nasza ogólna ocena jest pozytywna, napój gasi pragnienie, jest smaczny, mieści się w wygodnych butelkach. Mąż był bardzo zadowolony z testowania ponieważ jego praca głównie odbywa się na świeżym powietrzu a co za tym idzie spożywa on spore ilości wody i napojów i jak on to powiedział:

"super rozwiązanie nie dość, że jest bardzo smaczny i orzeźwiający to do tego nie muszę targać dużych butelek ze sobą, idealne rozwiązanie dla człowieka pracującego fizycznie"Swoje słowa potwierdził tym, że mi dał spróbować tylko jedną butelkę a resztę zabrał, ze sobą do pracy i stwierdził, że będzie często kupował ten napój bo jest dużo zdrowszy od napoi sztucznie barwionych i słodzonych dużą ilością cukru.

A czy ktoś z Was również dostał się do testowania Żywiec Zdrój gaz z sokiem z cytryn z TestMeToo? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat, przypadł Wam do gustu, a może wręcz przeciwnie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Buziaki Kasia i Darek :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger