sobota, 7 listopada 2015

Elementarz 4-6 lat- Wydawnictwo Literka

Witajcie Kochani!!!
Dziś chciałabym Was zaprosić na recenzję kreatywnej książeczki dla dzieci jaką otrzymałam od Wydawnictwa Literka, jest to Elementarz z zadaniami dla dzieci w wieku 4-6 lat.


Elementarz składa z 32 stron w formacie A4. Znajdziemy w nim różnorodne zadania dla dzieci w wieku 4-6 lat, m.in. kolorowanki, pisanie literek, działania matematyczne, labirynty oraz odnajdywanie różnic na obrazkach. Całość jest bardzo kolorowa co zdecydowanie przykuwa uwagę dziecka.

W środku znajduję się 60 naklejek, które należy umieszczać przy odpowiednich zadaniach, chyba wszystkie dzieci uwielbiają naklejki, dlatego myślę, że to będzie nie tylko nauka ale i dobra zabawa dla nich. Naklejki są dość duże i kolorowe, łatwo odkleja się je od szablonu.Na tylnej stronie Elementarza znajdują się szlaczki do rysowania, umieszczone są one na stronie do wielokrotnego zmazywania i ponownego rysowania. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ dziecko może ćwiczyć do woli rysowanie szlaczków bez konieczności kupowania nowych kart ze szlaczkami.Moja córcia jest trochę za mała na taką książeczkę, dlatego o pomoc w przetestowaniu poprosiłam mojego bratanka. Bardzo podobały mu się kolorowe ilustracje, które zachęcały do wykonywania danego zadania. Bez problemu poradził sobie z łatwiejszymi zadaniami, a i widziałam, że Oliwka próbowała mu pomagać przy kolorowaniu obrazków. Bratanek stwierdził, że bardzo mu się podoba ta książeczka a najlepsze oczywiście są naklejki.Według mnie Elementarz to ciekawe rozwiązanie na rozwijanie umiejętności przedszkolnych dziecka po powrocie do domu. Dzięki różnorodności zadań, każde znajdzie to co lubi robić najlepiej a przy okazji może poćwiczyć swoje słabsze strony, bo jak wiadomo trening czyni mistrza.Elementarz można nabyć pod linkiem 
 http://wydawnictwoliterka.pl/shop/product/143/elementarz-4-6-lat w dość niskiej cenie, albo w Kioskach Ruchu, co sprawia, że jest on dostępny dla każdego.Czy Wasze dzieci uwielbiają tego typu książki? A może ktoś z Was zna książeczki tego wydawnictwa? Chętnie poczytamy wasze opinie na ich temat. A jeśli ich nie znacie zapraszamy do ich zakupu, bo są tego warte. 
Buziaki/Kasia

4 komentarze:

 1. Moja córcia 3,5 lat uwielbia robić wykropkowane szlaczki

  Moja córcia uwielbia książki. Ma 3,5 roku i ciągle maluje, rysuje. Nie znałam wydawnictwa wcześniej i cieszy mnie to że elementarz jest jużdla dzieci 4 letnich. Chyba Mikołaj przyniesie Natalce taką książkę :)  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja serdecznie polecam książki tego Wydawnictwa kolorowe, ciekawe i w bardzo przystępnej cenie :)

   Usuń
 2. Cenowo rzeczywiście atrakcyjny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ceny nie są duże a i książeczki w kioskach można zakupić

   Usuń

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger