czwartek, 3 grudnia 2015

JAK ZARABIAĆ Z ONECOIN I CZY AKURAT JA DAM SOBIE RADĘ?


Często spotykam się z argumentem „ja to się do tego nie nadaję” lub „ja się na tym nie znam”, kiedy proponuję komuś jakikolwiek biznes. Sam natomiast wychodzę z założenia, że jeśli czegoś naprawdę chcemy, to jesteśmy w stanie nauczyć się praktycznie wszystkiego, więc wystarczy, że otworzysz się na wiedzę i nagle się okaże, że nadajesz się do czegoś, o czym wcześniej byś nawet nie pomyślał i świetnie się znasz na danym temacie.
Jak to jest z OneCoin? Według mnie ten temat akurat jest niezwykle prosty do zarabiania na nim, ponieważ społeczna świadomość w temacie kryptowalut ciągle rośnie i ludzie sami chętnie szukają informacji na ten temat. Jeśli chciałbyś zająć się OneCoin zarobkowo, tak naprawdę wystarczy udostępniać znajomym moje artykuły z tego bloga („Kryptowaluty jako inwestycja w przyszłość”, „Czym jest OneCoin i dlaczego warto zainteresować się tym tematem” oraz ten, który właśnie czytasz) i tak minimalnym działaniem wyłącznie na Facebooku możesz zarobić po kilkaset Euro tygodniowo. Gdybyś był zainteresowany wyższymi zarobkami, jestem otwarty na to, żeby się z Tobą spotkać i przygotować Cię do bardziej zaawansowanych zadań. Jeśli tylko jesteś otwarty na naukę. :)
Zacznijmy od podstaw, czyli jak przystąpić do projektu OneCoin i jakie otrzymuję z tego korzyści? Krok pierwszy to zupełnie darmowa rejestracja w systemie OneCoin poprzez osobę, od której dowiedziałeś się o tym projekcie. Rejestracja do niczego Cię nie zobowiązuje, a w nagrodę za podjęcie pierwszego kroku otrzymujesz za darmo e-book „Śpij i bogać się”, więc warto poświęcić te 2 minuty, aby chociaż zapoznać się z tym fantastycznym dziełem za darmo.
Krok drugi to zakup dowolnie wybranego pakietu. Poniżej opis składu poszczególnych pakietów, wyjaśnienie przedstawiam pod listą pakietów:
 1. Starter – OneAcademy Level 1, 1000 Tokenów, udział w jednym splicie, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 700€ – jednorazowy koszt zakupu 100€
 2. Trader – OneAcademy Level 2, 5000 Tokenów, OneCard, udział w jednym splicie, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 3500€ – jednorazowy koszt zakupu 500€
 3. Pro Trader – OneAcademy Level 3, 10000 Tokenów, OneCard, udział w jednym splicie, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 7000€ – jednorazowy koszt zakupu 1000€
 4. Executive Trader – OneAcademy Level 4, 30000 Tokenów, OneCard, udział w jednym splicie, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 21000€ – jednorazowy koszt zakupu 3000€
 5. Tycoon Trader – OneAcademy Level 5, 60000 Tokenów, OneCard, udział w dwóch splitach, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 35000€ – jednorazowy koszt zakupu 5000€
 6. Premium Trader – OneAcademy Level 5, 150000 Tokenów, OneCard, udział w dwóch splitach, Stopień trudności wydobycia OneCoin o 1 punkt niższy, maksymalny możliwy dochód tygodniowy 35000€ – jednorazowy koszt zakupu 12500€
Do każdego pakietu doliczana jest jednorazowa opłata za rejestrację w kwocie 30€. Co ważne to fakt, że możesz zarejestrować na siebie dowolną liczbę kont i na każdym koncie możesz mieć po jednym rodzaju każdego pakietu. Jeśli zatem zakupiłeś pakiet Starter, to w dowolnej chwili możesz dokupić sobie wyższy pakiet.
pakietypremium.jpg
Czym jest OneAcademy? To platforma edukacyjna z tematyki biznesowej i kryptowalut. Jest to główny produkt OneCoin, który otrzymujesz w pakiecie. Dzięki Akademii możesz zacząć inwestycje w rynek kryptowalut.
Czym są tokeny? Możesz je wymieniać na OneCoiny wg stopnia trudności na daną chwilę (w dniu pisania tego artykuły stopień trudności wynosi 34). Jeśli zatem masz np. 5000 tokenów, możesz je wymienić na 147 OneCoinów.
Czym jest OneCard? Jest to karta płatnicza MasterCard, na którą możesz przelewać swoje wynagrodzenia nie mając swojego konta w banku. Ważnym aspektem karty jest fakt, że tylko Ty masz wgląd w swoje konto, nie mogą Cię inwigilować żadne instytucje. Mam nadzieję, że wiesz, o co chodzi. ;)
Czym jest split? Wartość tokenów stale rośnie wraz ze wzrostem liczby użytkowników. Cena bazowa tokenów zawsze wynosi 10 Eurocentów za sztukę i w momencie, kiedy osiągnie cenę 20 Eurocentów, firma przeprowadza tzw. split, który podwaja liczbę Twoich Tokenów i przywraca je do ceny 10 Eurocentów za sztukę. Jeśli zatem zakupisz np. pakiet Trader za 500€, w którym masz 5000 Tokenów, po splicie masz ich 10000, a to daje na dziś 294 OneCoiny, które według dzisiejszego kursu (3,35€) możesz wymienić na 984,50€!
Jak łatwo wywnioskować z powyższego opisu, możesz zarobić szybko i przyjemnie po prostu kupując pakiet, poczekać do splitu (średnio 3-4 miesiące), wymieniając tokeny na OneCoiny i wymienić je na Euro. Możesz też je przetrzymywać do momentu aż wartość OneCoinów wzrośnie do pewnego poziomu i dopiero wtedy je wymienić. Od stycznia do dziś wartość OneCoinów wzrosła z 0,01€ do 3,35€, więc stopa wzrostu jest przeogromna. Pragnę także przypomnieć, jak wzrastała wartość BitCoina:
bez nazwy
Wzrost wartości kryptowalut jest pewny, ponieważ tylko określona ich ilość zostanie ostatecznie dopuszczona do obiegu, więc im mniej pozostaje ich do wydobycia, tym wyższa jest ich wartość. W przypadku OneCoina ta liczba jest określona na 2,1 miliarda, z czego na dziś wydobytych jest dopiero ok. 20%.
Kolejna możliwość zarobku, jaką daje Ci OneCoin to premia za polecenie. Za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która zakupi dowolny pakiet, otrzymujesz 10% od wartości tego pakietu. Jeśli natomiast w ciągu pierwszych 30 dni od rejestracji polecisz dwie lub więcej osób, które zakupią pakiety o łącznej wartości 5500€ lub więcej, otrzymasz dodatkowe 10% od wartości pakietów, które zakupili.
Trzecia opcja zarabiania to budowa zespołu. Ta opcja daje tak naprawdę dwie możliwości zarobkowe:
 1. Network Bonus – polecając kolejne osoby decydujesz, czy trafiają one na Twoją lewą czy prawą stronę, czyli możesz bezpośrednio pod sobą zarejestrować tylko dwie osoby. Każda kolejna trafia coraz głębiej w Twojej organizacji. Ta sama zasada tyczy się osób nad Tobą, dzięki czemu nie jest nietypową sytuacja, kiedy ktoś się rejestruje do systemu i na drugi dzień nie wykonując żadnej pracy ma na swojej jednej „nodze” kilka-kilkanaście osób. W moim zespole średnia to ok. 15 nowych osób dziennie. W momencie, kiedy masz ludzi na lewej i prawej stronie, system co tydzień liczy wykonany w danym tygodniu obrót po obu stronach i wypłaca Ci premię w kwocie 10% od obrotu słabszej „nogi”. Jeśli na przykład zespół lewy wykonał obrót o wartości 10000€, a zespół prawy 5000€, to otrzymasz 10% ze słabszej strony, czyli w tym wypadku z 5000€, Twoje wynagrodzenie wyniesie zatem 500€. Aby ten bonus był wypłacany pasywnie, stworzyliśmy specjalną strategię budowy tzw. Power Leg. Polega ona na tym, że wszystkie osoby na danej linii, np. lewej, rejestrują swoje pierwsze 10 osób właśnie na tej linii, a dopiero później budują prawą stronę. Co to daje? Lewa strona rozpędzona w ten sposób sprawia, że nie musisz się nią w ogóle zajmować, ponieważ jeśli każda z Twoich 10 osób poleci następne 10, masz już 110 osób łącznie. Setka poleci po kolejne 10 osób, co da Ci 1000 kolejnych osób itd. Więc masz gwarancję, że ta strona będzie stale się rozwijać w niesamowitym tempie i wiesz, że każde polecenie Twoje i innych członków zespołu z prawej strony da Ci 10% wynagrodzenia. Jak to czytasz, może się wydawać troszkę niezrozumiałe, ale uwierz mi, że w praktyce jest to niezwykle prosta i skuteczna strategia.
 2. Matching Bonus – zanim przejdziemy do opisania samego bonusu, musisz poznać pojęcie tzw. poziomów głębokości. Jeśli polecasz kogoś osobiście, jest on na pierwszym poziomie głębokości. Jeśli ta osoba kogoś poleci, to nowy członek Twojego zespołu trafi na drugi poziom, jeśli on kogoś poleci, to polecona osoba pojawi się na trzecim poziomie itd. Im więcej osób sam polecisz, tym więcej poleceń pojawi się pod Tobą, gdyż przykład idzie zawsze z góry. Polecając np. 10 osób załóżmy, że one także polecą kolejne 10 osób, więc na drugim poziomie będziesz miał 100 ludzi. Oni polecając po 5 osób skierują aż 500 ludzi na Twój trzeci poziom, ta pięćsetka natomiast polecając tylko po 3 osoby, da Ci 1500 ludzi na czwartym poziomie. Co to daje? Jeśli polecisz wystarczającą liczbę osób, aby na lewej i prawej stronie pojawiło się po 500€ obrotu i masz odpowiedni pakiet, otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie nawet do czterech poziomów głębokości – za pierwszy 10%, za drugi także 10%, za trzeci 20% i za czwarty 25%. Nie jest to jednak jednorazowy procent od pakietów zakupionych przez te osoby, lecz… cotygodniowy procent od wynagrodzenia tych osób w naszej strukturze. Jeśli zatem mam np. 10 osób na swojej trzeciej linii głębokości, które zarabiają powiedzmy po 1000€ tygodniowo, daje mi to 10 x 1000€ x 20% = 2000€. To, do której linii głębokości sięgasz, zależy od wybranego przez Ciebie pakietu:
matching.jpg
Co ważne wszystkie powyższe formy zarabiania się sumują do maksymalnej wartości zarobków tygodniowych określonych w Twoim pakiecie, więc wcale nie jest trudne „wymaxować” ten limit. Czy to takie skomplikowane? Oczywiście, że nie. Tak jak napisałem na początku, wystarczy samemu zapoznać się z tymi informacjami, zarejestrować się, zakupić pakiet i rozpocząć udostępnianie tej wiedzy dalej. Dzięki właśnie prostocie tego systemu od stycznia 2015r. do dziś na całym świecie bierze w nim udział ponad 700 000 ludzi! I ta liczba cały czas wzrasta.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: m_czyz@o2.pl 
Pozdrawiam :) 

4 komentarze:

 1. Ja też zastanawiałam się nad podjęciem z nimi współpracy, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Dużo o tym czytałam, np. tu http://opinieomlm.pl/firma-mlm/onecoin/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest to typowy przyklad piramidy finansowej na gigantyczna skale.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gigantyczna piramida finansowa to ZUS a jakoś nikt się nie wypisał... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dałem się wessać w to gówno monety masz ale nic z nimi nie zrobisz próbowałem sprzedać je naganiaczom nie chcą mówią że mają ludzi którzy chcą sprzedać za 20% wartości.
  Ściema zarabiają wielkie pieniądze naganiacze podobno wyrosło na naiwności ludzi 300 milionerów.
  Jak najdalej od tego kantu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger