wtorek, 29 grudnia 2015

Smila Mane-lampka ścienna w kształcie księżyca!!!

Witajcie Kochani!!!
Dziś chciałabym Was zaprosić na recenzję lampy ściennej z serii Smila Mane, którą otrzymałam w ramach z współpracy z firmą Amicus.
Lampa jest w kształcie księżyca, wymaga złożenia, w zestawie brak żarówki. Wymiary produktu: Szerokość: 22 cm, Głębokość: 7 cm, Wysokość: 31 cm, Długość kabla: 2.5 mLampa oczywiście została zamontowana w pokoju mojej córki. Jest łatwa w montażu, do ściany można przykleić ją na specjalną taśmę montażową dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych dziur w ścianie. Można ją przymocować w dwóch pozycjach pionowej i poziomej. Lampa daje rozproszone, delikatne światło, dzięki niej pokój Oliwki wieczorem nabiera uroku. Jest naprawdę pomocna w przypadku kiedy dziecko boi zasypiać się po ciemku.
Lampa jest solidna, jeszcze przed jej zamontowaniem Oliwka kilka razy ją upuściła i żaden z elementów nie został uszkodzony, dlatego uważam że bardzo długo nam ona posłuży. 
Nasza ogólna ocena to 10/10, łatwa w montażu, wysokiej jakości, dająca miękkie i przyjemne światło i co najważniejsze córka nie boi się już sama zasypiać w pokoju.


A czy Wasze dzieci też zasypiają przy świetle? Mają swoje ulubione lampki nocne? A może własnie szukacie takiej dla swojej pociechy,jeśli tak, to serdecznie zapraszam Was na stronę firmy Amicus, gdzie można ja kupić w atrakcyjne cenie.
Buziaki/Kasia

1 komentarz:

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger