czwartek, 29 września 2016

!KONKURS!

Witajcie kochani!
Wraz z siostrą i autorką książki, postanowiłyśmy przygotować dla Was konkurs!
Gdzie do wygrania będzie: UWAGA jeden egzemplarz książki pod tytułem "I obiecuje ci miłość" Marty W. Staniszewskiej wraz z dedykacją autorki!

Zasady konkursu są bardzo proste, a mianowicie: układamy trzy pytania, które chcielibyście zadać autorce książki, obserwujecie naszego bloga. To nie jest warunek konieczny, jednak będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie ten post, na swoich profilach.
Zgłaszamy się w ten o to sposób:
1. Pierwsze pytanie .....
2. Drugie pytanie........
3. Trzecie pytanie ........
Obserwuje jako: ............
(opcjonalnie) Udostępniłam/łem: .............
Autor najciekawszych pytań zwycięży i otrzyma książkę wraz z autografem autorki!
Ze wszystkich pytań jakie wpiszecie pod tym postem ułożymy wywiad z Panią Martą!
Więc nawet jeśli nie uda Wam się zdobyć tego łakomego kąska- czyli książki, to i tak warto wziąć udział w konkursie po to, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania ;) 

Aby ułatwić Wam układanie pytań mamy dla Was ściągę :D

 Marta W. Staniszewska jest warszawianką z pochodzenia, a  legionowianką z miłości. Niepoprawna romantyczka z głową w  chmurach, którą mąż i córeczka nieraz muszą sprowadzać na  ziemię i jest im za to wdzięczna. Przygodę z pisaniem autorka  zaczęła już we wczesnej młodości, kiedy to swoją wrażliwość  na burzliwą sytuację polityczną w Europie zaczęła przelewać  na papier. Z czasem rozszerzyła twórczość o krótkie,  obyczajowe opowiadania i historie z gatunku fantasy, jednak  wszystkie te teksty trafiły do szuflady. Dopiero w dorosłym  życiu, zainspirowana serią romansów, odnalazła swoją drogę w  twórczości... 

Autorka strony:
  https://www.facebook.com/martawstaniszewska/? fref=ts
 Recenzje pierwszej  książki "Nigdy cie nie zapomniałam"  Znajdziecie tutaj 
 Recenzję drugiej  książki "Nigdy nie pozwolę ci odejść"  Znajdziecie tutaj
Recenzja trzeciej książki, o która gramy: "I obiecuję ci miłość"Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu społecznościowego Facebook.
 Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
Czas trwania konkursu to: 29.09.2016- 10.10.2016
Do dzieła kochani! :) 

7 komentarzy:

 1. 1. Pierwsze pytanie: Dlaczego akurat taka tematyka książek?
  2. Drugie pytanie: Czy wierzy Pani nadal w bajki z szczęśliwym zakończeniem?
  3. Trzecie pytanie: Gdyby mogło się spełnić Pani jedno, dowolne życzenie, jakie by ono było?
  Obserwuje jako: ania.serafinek5@gmail.com
  Udostępniłam na swoim profilu: Ania Serafin

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Pierwsze pytanie: Dlaczego u Pani w książkach zawsze to mężczyźni są ci władczy, majętni, odważni itp, czy jako kobieta- pisarka, nie chciała Pani nigdy wykreować, silnej i lepszej od mężczyzny kobiety?
  2. Drugie pytanie: Czy chciałaby Pani z którąś z bohaterek zamienić się miejscami w sferze łóżkowych klimatów?
  3. Trzecie pytanie: Czy wszystkie sytuacje z książek i bohaterowie to tylko wytwory Pani wyobraźni, czy może jednak ktos istnieje naprawdę, a sytuacje wyciągnięte są z Pani życia lub Pani bliskich?
  Obserwuje jako:Tomek Karpiński
  tomek.karpinski34@gmail.com
  Udostępniłam na swoim profilu: Tomek Karpiński

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Pierwsze pytanie: Tomasz i Wincent w "I obiecuję Ci miłość" to dwie sprzeczne postaci. Różni ich wszystko. Która kreacja z tych bohaterów była dla Pani większym wyzwaniem?
  2. Drugie pytanie: W jednej z recenzji "I obiecuje Ci miłość" przeczytałam, że stworzyła Pani obraz kobiety uzależnionej od despotycznego męża, która jest przez niego poniżana. Ale Iza żyjąc w toksycznym związku nie jest ofiarą i sierotą, podejmuje próby obrony. Temat, jaki poruszyła Pani w swojej książce wciąż jest aktualny. Czy myśli Pani, że osoby, które mają u swojego boku takiego partnera jak bohaterka "I obiecuję Ci miłość", mogą znaleźć podpowiedź jak wybrnąć z takiego związku, albo jak coś w nim zmienić?
  3. Trzecie pytanie: W "I obiecuję Ci miłość" zdecydowała się Pani na narrację trzecioosobową. Według mnie taka narracja pozwala na pewien obiektywizm. Ale czasami pierwszoosobowa narracja sprawdza się lepiej w romansach/erotykach. Dlaczego zdecydowała się Pani na taką narrację, czy była dla Pani pewnym dystansem do postaci, wydarzeń, emocji?
  Obserwuję jako: Izabela Wyszomirska
  Udostępniam: http://sza-terazczytam.blogspot.com/p/konkursy.html

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Pierwsze pytanie:
  Znalazła się Pani na bezludnej wyspie. Bez jakiej książki nie wyobrażałaby sobie Pani tam życia?
  2. Drugie pytanie:
  Są słowa, których nadużywamy i takie, które nas niezwykle irytują. Jakie jest słowo, które samo się ciśnie Pani na usta, a jakie powoduje wystąpienie gęsiej skórki?
  3. Trzecie pytanie:
  Zakładając, że Niebo istnieje, co chciałaby Pani usłyszeć od Boga u bram Raju?
  Obserwuję jako Monika Piotrowska-Wegner
  Udostępniam: https://monweg.blogspot.com/p/obieg-zamkniety.html

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Pierwsze pytanie : Skąd pomysł na tytuł?
  2. Drugie pytanie Czy pomysł na okładkę jest Pani autorstwa?
  3. Trzecie pytanie Gdzie najlepiej się Pani pisze? W domu, na tarasie, nad morzem czy w górach?
  Obserwuje jako: ............Iga Leska
  (opcjonalnie) Udostępniłam/łem: TAK

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo jestem ciekawa odpowiedzi, ciekawe pytania ludzie zadają. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Pierwsze pytanie: "I obiecuję ci miłość" to wyznanie z jednej strony bardzo romantyczne, a z drugiej (po)ważnie zobowiązujące, dające drugiej osobie pole do manipulacji. Czy Pani ma w sobie więcej pokory czy przekory?
  2. Drugie pytanie: O Pani książce zrobiło się głośno jeszcze przed oficjalną premierą. Z jednej strony to wielka radość, z drugiej już widać w sieci wiadomości od osób poszukujących powieści "do pobrania" (czyli zwykłej kradzieży). Jakie emocje towarzyszą Pani w związku z wydaniem "I obiecuję ci miłość"? Mam nadzieje, że więcej jest tych pozytywnych wrażeń :)
  3. Trzecie pytanie: Jak Pani myśli, dlaczego literatura erotyczna zyskała tak dużą popularność, nie tylko za granicą? Przecież Polacy wstydzą się rozmawiać o seksie, są pruderyjni i wstydliwi. Czy to taki biblijny pociąg do rzeczy zakazanych? ;)
  Obserwuje jako: Oblicza Rozy
  Udostępniłam: https://www.facebook.com/katarzyna.rozalska.58/posts/1868536656709552

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger