czwartek, 2 lipca 2015

Karty brandingowe- na prezent? Karta ze złotem? A może wizytówka ze złotem?

Cześć Kochani!
Nie tak dawno usłyszałam o fantastycznym projekcie i tak sobie pomyślałam, że się z Wami podzielę.
Co byście zrobili gdybyście dostali w prezencie na wesele albo na urodziny, albo na roczek dziecka kartę ze złotem?
W karcie z ozdobnym drukiem jest maleńka sztabka złota- 1g lub- 2,5g albo -5g złota.


Wyobraźcie sobie, że w Waszym ulubionym salonie kosmetycznym albo fitness, zamiast zwykłej złotej karty z członkostwem dostajecie kartę ze złotem.
A powiedzcie mi ile w portfelu macie wizytówek? Dziesięć, piętnaście, dwadzieścia, a tak naprawdę z ilu korzystacie? Często zwykłe nieróżniące się niczym wizytówki trafiają gdzieś w kąt, po czym są wyrzucane i nigdy z nich nie korzystamy. A co byście zrobili z wizytówką w której byłaby maleńka sztabka złota? Nikt by jej nie wyrzucił co? W tym projekcie jest właśnie fajna możliwość aby stworzyć własne wizytówki ze złotem. 
Wiecie o tym, że jak otrzymujemy premie kwartalną, albo uznaniową w pracy to niestety obowiązkiem pracodawcy i pracującego jest odprowadzanie podatku, przez co pracodawcy niechętnie te premie przyznają. A jeśli już ją otrzymamy to jest ona raczej niewielka bo pomniejszona przez podatek. 
A wiecie o tym, że złoto nie podlega podatkowi VAT, ani podatkowi "belki"
Jak myślicie, nie byłoby korzystnie dostawać premię w formie małych sztabek złota? Które później i tak możemy wymienić na pieniądze? Np. jeden gram złota skupowany na dzień dzisiejszy za około 142 zł. 
https://mennicawroclawska.pl/skup
https://www.youtube.com/watch?v=H2X2yVP-LbI
W tym projekcie jest również możliwość zarobkowania, nawet nie wychodząc z domu. Dobre rozwiązanie dla mam z maleńkimi dziećmi. Gdyby ktoś na ten temat chciał więcej informacji to zapraszam do kontaktu.
Buziaki Justyna:) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger