czwartek, 27 listopada 2014

PRODUKTY BABYCAP !!!!

Witajcie Kochani!!!
Chciałabym Wam przedstawić dziś dwa produkty firmy Babycap a mianowicie Higiena Uszka Maluszka oraz Spray na Ciemieniuchę. Kiedy borykaliśmy sie z problemami ciemieniuchy u Oliwki natrafiliśmy w drogerii Rossmann na Spray firmy Babbycap okazał się być dla nas zbawienny gdy inne metody zawiodły, natomiast drugi produkt udało nam się wygrać w konkursie u Babbycap i okazał się równie fantastyczny. Dla nas produkty tej firmy są numerem 1 i polecamy je innym z czystym sumieniem. Spray na ciemieniuchę można stosować już od  pierwsze dnia życia. Składniki sprayu działają bezpośrednio na przyczyny ciemieniuchy. Potrójne działanie składników przyspieszają eliminowanie ciemieniuchy zmiękczając naskórek, łagodzą podrażnienia odbudowując barierę hydrolipidową skór oraz regenerują i przyspieszają proces odnowy skóry. spray zawiera tylko naturalne składnie, bez barwników, konserwantów i parabenów. Spray bardzo wygodny w użyciu dzięki aplikatorowi, wystarczy rozpylić na głowę dziecka 1-2 dozy 5-10 minut przed kąpielą i delikatnie wmasować. Spray jest naprawdę godny polecenia, nam pomógł i to już po dwóch dniach stosowania, Oliwka miała okropną ciemieniuchę nie mogliśmy się jej pozbyć. Dlatego moja ocena Sprayu na Ciemieniuchę firmy Babycap jest jak najbardziej na duży plus. 


Produkt można stosować już od 3 miesiąca życia. W 100% naturalny, bezpieczny, skuteczny spray do rozpuszczania i usuwania woskowiny usznej dodatkowo nawilżający kanał słuchowy, zapobiegający ponownemu gromadzeniu się woskowiny oraz myjka do oczyszczania małżowiny usznej i kanału słuchowego zewnętrznego z zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny. Ułatwia on usuwanie korków woskowinowych, pomaga zapobiegać powstaniu korków oraz wspomaga naturalny proces samoczyszczenia ucha z woskowiny. Naturalne składniki, standaryzowane zgodnie z wymogami farmakopei europejskiej, bez konserwantów, bez wody. Do opakowania załączona jest myjka która  służy do oczyszczania małżowiny usznej i kanału słuchowego zewnętrznego z zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny. Higiena Uszka Maluszka to koleiny doskonały produkt firmy Babycap, który nam przypadł w 100% do gustu. Mieliśmy spory problem z woskowiną u Oliwki dopiero ten produkt okazał się pomocny i teraz mogę w bezpieczny sposób dbać o higienę uszka mojej córci. A co najważniejsze jest rekomendowany przez laryngologów. 

A na koniec super wierszyk z ulotki od Babycap:
Wchodzi Tomcio do lekarza,
Boli ucho, płynie krew.
Czy to wirus narozrabiał?
Otóż nie!

Gdyby mama mądra była,
i patyczkiem nie czyściła, 
To by w uchu swego synka
Rany nie zrobiła.

Psik Oliwką kilka razy,
Ciepła woda płucze uszy.
Czyste, śliczne, różowiutkie
Paluszeczek je wysuszy.

Tomcio tuli się do mamy,
U niej czuje się bezpiecznie.
Paluszeczek? Brak problemu!
A patyczek? Niekoniecznie!
A czy któraś z Was używała produktów tej firmy? Jakie są Wasze opinię na ich temat? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

Buziaki
Kasia :)

2 komentarze:

Copyright © 2016 Siostry Dają Radę , Blogger